Menü
Alışveriş Sepetim

Hakkımızda


HAKKIMIZDA

Jetconnect olarak, hergün Türkiye'nin onlarca noktasındaki franchise Jetmarket şubemizden market ihtiyaçlarınızı, esnaftan çarşı ihtiyaçlarınızı, su bayilerinden suyunuzu, restorantlardan ise birbirinden lezzetli yiyecekleri dakikalar içerisinde kapınıza getiriyoruz.

Gelişen teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor ve ihtiyaçlarınıza göre sistemlerimizi sürekli geliştiriyoruz. Bunu yaparken tüketicilerimizi düşünürken tüm sistemlerimizi herhangi bir kullanım ücreti veya yatırım gereksinimi olmadan "Dijital Esnaf Hareketi" projemiz kapsamında esnafımızın kullanımına sunuyoruz.

Her geçen gün büyüyen ürün ve hizmet çeşidimiz ile günlük yaşantınızda ihtiyacınız olan birçok hizmeti uygulamalarımız aracılığıyla kullanıma sunuyoruz.

Başlıca ürün/hizmetlerimiz; Jetmarket, Jetmarket Esnaf, Jetmarket Jeetsu, Jetmarket Mutfak ile aktif olarak tüm Türkiye'de hizmet alanımızı genişletmeye devam ediyoruz.

Jetconnect olarak 7 gün 24 saat boyunca iş ortağı mağazalarımızın çalışma saatlerine bağlı olarak hizmet veriyor, ve siparişlerinizi entegre yeni nesil kurye sistemimiz Jetbee ile dakikalar içerisinde size ulaştırıyoruz.

İhtiyaçlarınızı karşılamak için bulunduğunuz yerden ayrılmanıza hiç gerek yok, ister webten ister cebten girin, ihityacınız olan ürünleri sepetinize ekleyin ve dakikalar içerisinde siparişinizi kapınıza getirelim.

Jetbee, yeni nesil kurye sistemi olarak tüm Türkiye'deki kurye ve bayi ağımız ile her gün yüzlerce işletmeye hizmet veriyor ve binlerce gönderiyi dakikalar içerisinde alıcıya teslim ediyoruz.

Jetconnect var ise, hayat çok daha kolay!

Jetmarket'te ekstra ücretler, yüksek fiyatlı ürünler, tarihi geçen veya stokta olmayan ürün yok. Bunların yerine Kapıda Ödeme, Yemek Kartı ile ödeme vb. birçok kolaylık var.

Jetmarket'i tasarladığımızda, sizden aldığımız geri bildirimler ışığında sistemlerimizi geliştirdik. Geri bildirimleriniz sonucunda ortaya her daim cebinizi düşünen, ulaşılabilirlik konusunda sorunsuz çalışabilen, alışveriş sırasında harcadığınız zamanı sizi düşünerek ortadan kaldıran bir ürün çıkardık ortaya.

Jetconnect, ekibi olarak sistemlerimizi sürekli geliştirmekte ve bu sırada mevcut iş ortaklarımızın yanı sıra her geçen gün yenilerini açtığımız Franchise Jetmarket şubelerimizle ihtiyacınız olan ürünleri, en uygun fiyat garantisi, deneyimli ve güler yüzlü ekibimiz ile birlikte yaşadığınız her yere getiriyoruz.

Türkiye'de yeni nesil online market pazarında yerimizi alarak ürün modelimizle çalışan sınırlı sayıdaki markalar arasında faaliyet gösterirken, yatırımcılarımızla birlikte hızla büyüyen ve ülkemizin her karış toprağında yer alan bir marka haline geliyoruz.

Ailenizin ve sevdiklerinizin sağlığı ve ekonomik şartlarını düzenlemek için uygun fiyatlı ürün politikamızla Private marka ürünlerimizle yaşantınızın her anında yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Jetconnect projesi 2019-2022 yılları arasında DOS BİLİŞİM ENDÜSTRİ A.Ş. (DOS INDUSTRIES) bünyesinde geliştirilmiş, 2022 yılı itibariyle Jetconnect bünyesinde faaliyetlerine devam etmektedir.

Jetconnect ekibi olarak, keyifli alışverişler dileriz.

SÜLEYMAN DOĞAN
DOS INDUSTRIES Yön. Kur. Başkanı

Süleyman Doğan tanınmış bir genç iş adamı, e-ticaret ve teknoloji sektörünün önde gelen genç teknoloji girişimcileri arasındadır. Hayırsever bir iş adamı olan Doğan aynı zamanda geleceği inşaa edecek olan genç nüfusu destekleyerek geleceğin Türkiye'sini şekillendirmekte aktif rol oynamaktadır.

Doğan, Türkiye'nin yeni nesil online market pazarında güçlü bir altyapıya sahip olan Jetmarket markasının baş mimarlarındandır. Türkiye'nin dijital çağa ayak uydurma serüveninde öncü genç iş adamlarından olmuştur. Kurucu Yönetim Kurulu Başkan'ı olduğu DOS Bilişim Endüstri Anonim Şirket'i bünyesinde birçok sektörde farklı markaları hayata geçirerek şirketin değerini her geçen gün arttırmaktadır.

Şirket bünyesinde, online market projesi (Jetmarket), online pazaryeri (alisverisburada.com.tr), son teslim hizmeti (Jetbee), tedarikçi pazaryeri platformu (Jetpazaryeri), medikal & sağlık markası TED ve MD Medikal, dijital haber platformu (hurgazete.com) projelerini hayata geçirmiş ve halen yürütmektedir.

2020 yılında, ülke çapında çeşitli kategorilerde kişi/markaları yaptıkları çalışmalardan dolayı ödüllendirmek amacıyla "Türkiye Kristal Küre Ödülleri" organizasyonunu hayata geçirdi. Türkiye Kristal Küre Ödülleri organizasyonunda her yıl kültür-sanat, dizi-film, iş dünyası, basın-medya gibi birçok kategoride adaylar halk oylamasına sunularak kazanan adaylar görkemli ödül töreninde Kristal Küre'nin sahibi olmaktadırlar.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Jetmarket projesi çözüm ortaklıklarıyla sürekli gelişmektedir. Bulunduğumuz noktada sistemimizi en üst özelliklere sahip hale getirmek için çözüm ortaklarımızla birlikte hizmetlerimizi geliştirmeye devam ediyoruz.


İş Ortağı mağazalarımızın komisyon ve hizmet faturası ödemeleri, kurye bakiyesi ödemeleri PayTR aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. PayTR BDDK tarafından onaylanmış ödeme kuruluşudur.

Sistemlerimiz üzerinden yapacağınız online ödemelerde Garanti BBVA Sanal POS ve GarantiPay altyapıları kullanılmaktadır. İşlemleriniz 256Bit SSL sertifika ile şifrelenerek %100 güvenlikle gerçekleşmektedir. Kart bilgileriniz hiç bir şekilde sunucularımızda tutulmamaktadır.

Jetmarket Partner (İş Ortağı Mağazalar), Jetbee Kurye, Jetpazaryeri hizmetlerimiz tek bir uygulamada hem web hemde mobil cihazlarınızda gittiğiniz her yerde yanınızda. İş Ortağı Mağazamız iseniz mağazanızı yönetebilir veya işletmeniz için yüzlerce satıcının binlerce ürününü tek tıkla satın alabilir, Kuryemiz iseniz görevlerinizi ve hesabınızı kolayca yönetebilirsiniz.

İşletmenizde ihtiyacınız olan veya satabileceğiniz yüzlerce markanın binlerce ürününü tek tıkla sipariş verebilir, ürünler işletmenize teslim edildiğinde ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

İşletmenizde Barkodlu Satış Yazılımına ihtiyacınız var ise Jetmarket'e entegre BenimPOS Bulut Tabanlı Barkod Satış Yazılımına avantajlı fiyatlarla sahip olabilir, BenimPOS'un birçok özelliğiyle işletmenizi dijitale taşıyabilirsiniz.